Жаңалықтар

• «ТАРАЗ» - «ЖЕТІСУ-Б» 0:1 «ТАРАЗ» - «ЖЕТІСУ-Б» 0:1 22 Қыркүйек , 2018 «ТАРАЗ» - «ЖЕТІСУ-Б» 0:1

Бірінші лига командаларының 28 тур асында Тараз қаласында «Тараз» командасы мен «Жетісу-Б» командалары кездесті.

• «ЖЕТІСУ-Б» - «ҚЫРАН» - 0:2 «ЖЕТІСУ-Б» - «ҚЫРАН» - 0:2 17 Қыркүйек , 2018 «ЖЕТІСУ-Б» - «ҚЫРАН» - 0:2 15

27 тур аясында Бірінші лига командалары «Жетісу» мен «Қыран» Талдықорған аясында матчтық кездесуін өткізді. Кездесу барысында жетісулықтар қарсылас командаға есе жіберіп қойды.

• АСХАТ БАЛТАБЕКОВ: «ЕҢ БАСТЫСЫ ҮШ ҰПАЙҒА ҚОЛ ЖЕТКІЗДІК» АСХАТ БАЛТАБЕКОВ: «ЕҢ БАСТЫСЫ ҮШ ҰПАЙҒА ҚОЛ ЖЕТКІЗДІК» 24 Тамыз , 2018 АСХАТ БАЛТАБЕКОВ: «ЕҢ БАСТЫСЫ ҮШ ҰПАЙҒА ҚОЛ ЖЕТКІЗДІК» 60

«Жетісу-Б» командасының қорғаушысы Асхат Балтабеков «Ақтөбе Жас» командасымен болған кездесу туралы пікір білдірді.

• КОНСТАНТИН ГОРОВЕНКОға ҚҚФЛ «Шілде айының үздік бапкері» марапатын табыстады КОНСТАНТИН ГОРОВЕНКОға ҚҚФЛ «Шілде айының үздік бапкері» марапатын табыстады 21 Тамыз , 2018 КОНСТАНТИН ГОРОВЕНКОға ҚҚФЛ «Шілде айының үздік бапкері» марапатын табыстады 60

Қазақстан Кәсіпқой футбол Лигасының команда жетекшілері арасында жүргізілген сауалнама нәтижесін басшылыққа ала отырып, Констонтин Горовенкоға шілденің үздік ьапкері марапатын табыстады. Марапаттауды «Жетісу» КФК спорттық директоры Руслан Балитев жүргізді.

• «ЖЕТІСУ-Б» - «МАҚТААРАЛ» - 3:0 «ЖЕТІСУ-Б» - «МАҚТААРАЛ» - 3:0 20 Тамыз , 2018 «ЖЕТІСУ-Б» - «МАҚТААРАЛ» - 3:0 49

Бірінші лига командалары «Жетісу-Б» команадасы мен «Мақтаарал» командасы 24 тур аясында Талдықорған қаласында кездесті.

• "ОҚЖЕТПЕС" - "ЖЕТІСВ-Б" 1:0 4 Тамыз , 2018 89

Бірінші лига командалары «Оқжетпес» пен «Жетісу» командасы Көкшетау қаласында кездесіп, 1:0 есебімен есе жіберіп қойды.

• «АЛТАЙ» - «ЖЕТІСУ-Б» 1:0 «АЛТАЙ» - «ЖЕТІСУ-Б» 1:0 30 Шілде , 2018 «АЛТАЙ» - «ЖЕТІСУ-Б» 1:0 10

Бірінші лига командалары «Алтай» мен «Жетісу-Б» 26 тур аясында Семей қаласында кездесті.

• "ЕКІБАСТҰЗ" - "ЖЕТІСУ-Б" 0:0 28 Шілде , 2018 60

Бірінши лига ойындарының 21 тур аясында «Екібастұз» командасы «Жетісу-Б» командасымен Павлодар қаласында кездесті.

• ШІЛДЕ АЙЫНЫҢ ҮЗДІК БАПКЕРІ КОНСТАНТИН ГОРОВЕНКО ШІЛДЕ АЙЫНЫҢ ҮЗДІК БАПКЕРІ КОНСТАНТИН ГОРОВЕНКО 26 Шілде , 2018 ШІЛДЕ АЙЫНЫҢ ҮЗДІК БАПКЕРІ КОНСТАНТИН ГОРОВЕНКО 32

«Жетісу-Б» командасының бапкері Константин Горовенко Бірінші лига командалары бапкерлері арасында шілде айының ең үздік бапкері болып танылды.

• «ЖЕТІСУ-Б» - «БАЙҚОҢЫР» 4:0 «ЖЕТІСУ-Б» - «БАЙҚОҢЫР» 4:0 11 Шілде , 2018 «ЖЕТІСУ-Б» - «БАЙҚОҢЫР» 4:0 130

Бірінші Лига ойындарының 18 тур аясында «Жетісу-Б» командасы өз алаңында Қызылордалық «Байқоңыр» командасын қабылдады.

• Страницы123

Біздің ақпараттық серіктестеріміз