Жаңалықтар

• «МАҚТАРАЛМЕН» ӨТКЕН ОЙЫН «МАҚТАРАЛМЕН» ӨТКЕН ОЙЫН 24 Ақпан , 2019 «МАҚТАРАЛМЕН» ӨТКЕН ОЙЫН 222

«Жетісу-Б» командасы «Мақтарал» командасымен жолдастық кезедесі өткізіп, тең ойын өрнегін көрсетті.

• АҚТАР МЕН КӨКТЕРДІҢ ОЙЫНЫ АҚТАР МЕН КӨКТЕРДІҢ ОЙЫНЫ 19 Ақпан , 2019 АҚТАР МЕН КӨКТЕРДІҢ ОЙЫНЫ 184

Бүгін Шымкентте өтіп жатқан ОЖЖ (УТС) аясында "Жетісу-Б" командасы мен "Жетісу-М" командалары өзара жолдастық кездесу өткізді.

• «ЖЕТІСУ-Б» командасының жолдастық кездесуі «ЖЕТІСУ-Б» командасының жолдастық кездесуі 4 Ақпан , 2019 «ЖЕТІСУ-Б» командасының жолдастық кездесуі 137

21 қаңтар мее 3 ақпан аралығында Шымкент қаласында "Жетісу-Б" Бірінші Лига командасының оқу жаттығу жиыны өтті.

• "ЖЕТІСУ-Б" - "ЕКІБАСТҰЗ" 3:0 4 Қараша , 2018 341

Бірінші Лига командалары «Жетісу-Б» мен «Екібастұз» командалары 33 тур матч аясында кездесті.

• «КАСПИЙ» - «ЖЕТІСУ-Б» 1:0 «КАСПИЙ» - «ЖЕТІСУ-Б» 1:0 5 Қазан , 2018 «КАСПИЙ» - «ЖЕТІСУ-Б» 1:0 317

Бірінші лига командалары «Каспий» мен «Жетісу-Б» 30 тур аясында Ақтау қаласында кездесті.

• «ЖЕТІСУ-Б» - «ОҚЖЕТПЕС» 1:0 «ЖЕТІСУ-Б» - «ОҚЖЕТПЕС» 1:0 29 Қыркүйек , 2018 «ЖЕТІСУ-Б» - «ОҚЖЕТПЕС» 1:0 295

Бірінші лига командалары «Жетісу-Б» -«Оқжетпес» арасындағы 29 тур кездесуі Талдықорған қаласында өтті.

• «ТАРАЗ» - «ЖЕТІСУ-Б» 0:1 «ТАРАЗ» - «ЖЕТІСУ-Б» 0:1 22 Қыркүйек , 2018 «ТАРАЗ» - «ЖЕТІСУ-Б» 0:1 314

Бірінші лига командаларының 28 тур асында Тараз қаласында «Тараз» командасы мен «Жетісу-Б» командалары кездесті.

• «ЖЕТІСУ-Б» - «ҚЫРАН» - 0:2 «ЖЕТІСУ-Б» - «ҚЫРАН» - 0:2 17 Қыркүйек , 2018 «ЖЕТІСУ-Б» - «ҚЫРАН» - 0:2 448

27 тур аясында Бірінші лига командалары «Жетісу» мен «Қыран» Талдықорған аясында матчтық кездесуін өткізді. Кездесу барысында жетісулықтар қарсылас командаға есе жіберіп қойды.

• АСХАТ БАЛТАБЕКОВ: «ЕҢ БАСТЫСЫ ҮШ ҰПАЙҒА ҚОЛ ЖЕТКІЗДІК» АСХАТ БАЛТАБЕКОВ: «ЕҢ БАСТЫСЫ ҮШ ҰПАЙҒА ҚОЛ ЖЕТКІЗДІК» 24 Тамыз , 2018 АСХАТ БАЛТАБЕКОВ: «ЕҢ БАСТЫСЫ ҮШ ҰПАЙҒА ҚОЛ ЖЕТКІЗДІК» 310

«Жетісу-Б» командасының қорғаушысы Асхат Балтабеков «Ақтөбе Жас» командасымен болған кездесу туралы пікір білдірді.

• КОНСТАНТИН ГОРОВЕНКОға ҚҚФЛ «Шілде айының үздік бапкері» марапатын табыстады КОНСТАНТИН ГОРОВЕНКОға ҚҚФЛ «Шілде айының үздік бапкері» марапатын табыстады 21 Тамыз , 2018 КОНСТАНТИН ГОРОВЕНКОға ҚҚФЛ «Шілде айының үздік бапкері» марапатын табыстады 347

Қазақстан Кәсіпқой футбол Лигасының команда жетекшілері арасында жүргізілген сауалнама нәтижесін басшылыққа ала отырып, Констонтин Горовенкоға шілденің үздік ьапкері марапатын табыстады. Марапаттауды «Жетісу» КФК спорттық директоры Руслан Балитев жүргізді.

• Страницы1234

Біздің ақпараттық серіктестеріміз