ИВАН САДОВНИЧИЙ: «ЖАНКҮЙЕРЛЕРІМІЗДІ ОСЫ ЖЕҢІСПЕН ҚҰТТЫҚТАЙМЫН»
11 Қараша, 2018 ИВАН САДОВНИЧИЙ: «ЖАНКҮЙЕРЛЕРІМІЗДІ ОСЫ ЖЕҢІСПЕН ҚҰТТЫҚТАЙМЫН» 266
ИВАН САДОВНИЧИЙ: «ЖАНКҮЙЕРЛЕРІМІЗДІ ОСЫ ЖЕҢІСПЕН ҚҰТТЫҚТАЙМЫН»
«Жетісу» командасының қорғаушысы Иван Садовничий «Ақжайық» командасымен болған кездесу туралы пікірі

- Жанкүйерлерімізді жеңіспен құттықтаймын, себебі, осы маусымдағы алға қойылған тапсырманы орындап, турнир кестесіндегі 6 орынды иелену үшін осы жеңіс аса маңызды болды. Біз тапсырманы орындадық. Маусым бойы өрлеу мен құлдилау кезеңдері болды, алайда, тәжірибелі бапкерлеріміздің басшылығымен жігіттердің барлығы өз позициясында бар ынтасымен өнер көрсетіп, жұртшылыққа өзімізді команда ретінде таныттық. Алдағы маусымда «Жетісу» клубы оданда жоғары нәтиже көрсетеді деп ойлаймын, оған қол жеткізуге барлық жағдай жасалынған.

Біздің ақпараттық серіктестеріміз