КАЙРАТ АЙМАНОВ: «ОЙЫНҒА ТЫҢҒЫЛЫҚТЫ ДАЙЫНДАЛМАДЫҚ»
6 Қазан, 2018 КАЙРАТ АЙМАНОВ: «ОЙЫНҒА ТЫҢҒЫЛЫҚТЫ ДАЙЫНДАЛМАДЫҚ» 153
КАЙРАТ АЙМАНОВ: «ОЙЫНҒА ТЫҢҒЫЛЫҚТЫ ДАЙЫНДАЛМАДЫҚ»
«Жетісу» командасы бас бапкерінің көмекшісі Қайрат Айманов «Шахтер» командасымен болған кездесу туралы пікір білдірді.

Біз матчтың аса қиын болатынын білдік, себебіқарсылас командаға ұпай ауадай қажет еді. Сондықтан ойын олардың осы ойынға деген ынтасы жоғары болды. Алғашқы кезеңде олар жинақы, сауатты ойын өрнегін көрсетті, ал біз тыңғылықты ойын көрсете алмадық, барлықғына кү жақпаймын, кейбір біздің ойыншылар ойынға ешқандай ынтасыз қатысты. Біздің қақпаға кірген доп туралы айтар болсақ, өздеріңіз байқағандай қорғаушы қате жіберіп, соңына дейін ойнамады, нәтижесінде қақпаға гол кірді. Ойынды теңестіру өте қифн, оған қосымша күш енгізу керек. Сондықтан, екінші кезеңде ойыншыларды алмастырып, шабуылды күшейттік, бізге гол керек болды. Екінші кезеңде жігіттер барыншы тырысты, бар күш жігерн жұмсап, гол салуға тырысып, ақыры есепті теңестіре алды. Ойын соңында басымдық танытып, біраз мүмкіндіктерге жол ашылып еді, бірақ сонда да сақ ойнадық себебі қарсылас команда жабық болды. Екінші кезеңде барлық команда болып жабылып қалды, бұндай қорғанысты бұзы өте қиын, дегенмен қорғаныстан саңлау тауып, гол кіргізе алдық. Есепті еселкге мүмкіндік болды, бірақ уақыт жетпеді.

Біздің ақпараттық серіктестеріміз