Футбол мерекесі
11 Мамыр, 2016 Футбол мерекесі 1530
Футбол мерекесі
13 мамыр күні Талдықорғанда «Жетісу» Орталық стадионында «Футбол мерекесі» өткізілмек

Футбол мерекесінің ұйымдастырушысы «Жетісу» кәсіпқой футбол клубы, қалалық және облыстық әкімділігінің қолдауымен өткізілмек. Аталған шара Талдықорған жас өспірімдерін, футболға баулуға бағытталған.
Мереке барысында Футбол орталығының жас футболшыларымен «Жетісу» футбол клубының негізгі құрамы, арасында жолдастық кездесу өткізілмек. Жоспар бойынша, кәсіпқой футболшыларға қарсы, жас футболшылар командасына облыс әкімі А.Баталов пен облыс әкімінің орынбасары С.Тұрдалиев ойнамақ.
Ойыннан соң Футбол орталығының жас футболшыларына мыңнан астам футбол формасы мен доптарды марапаттау рәсімі өткізіледі. Қала қонақтарымен тұрғындарын аталған футбол мерекесіне қатысуға шақырамыз. Басталуы сағат 16:30.

Біздің ақпараттық серіктестеріміз