КОНСТАНТИН ГОРОВЕНКО: «БАПКЕР РЕТІНДЕ БҮГІНГІ ОЙЫНҒА РИЗАМЫН»
4 Қазан, 2019 КОНСТАНТИН ГОРОВЕНКО: «БАПКЕР РЕТІНДЕ БҮГІНГІ ОЙЫНҒА РИЗАМЫН» 112
КОНСТАНТИН ГОРОВЕНКО: «БАПКЕР РЕТІНДЕ БҮГІНГІ ОЙЫНҒА РИЗАМЫН»
«Жетісу-Б» Бас бапкері Константин Горовенко «Қайрат-Жастар» командасымен юолған матч туралы пікір білдірді.

- Ойынның астарына үңілетін болсақ, соңғрет 22 маусымда «Қайраттан» ұтылған едік. Ол кезде бізді жақсы ойнадық. Стандарттан гол жіберіп алып едік, ашылуға тура келді. Бүгін өте сауатты ойн құрдық. Бірнеше мүмкіндіктерге ие болдқ, бетпе бет кездесу, соғылмаған пенальти... осындай жүзеге аспаған голдық мүмкіндіктерден кейін бір мүкіндіктер пайда бола қалады, осы сәтте жігіттер ұйымдасқан түрде сәтті ойнап, екінші мүмкіндік алып, пенальти соқтық, есепте басым тұрдық. Бүгін жігіттерді жанжандырмай ақ , өздер ойынның маңыздылығын түсінетін ойын болды. Бүндай ойындарды үлкен матч деп санаймыз, «Қайратпен» басым ойнау мәртебе. Барлығы 100 пайыз ойнады. Бапкер ретінде өте риза болдым. Турнир кестесіне үңілсек «Қайрат-Жастар» біден сәл төмен орналасқан біздің бәсекелесіміз еді, біз енді ұзап кеттік олардан. Әрі қарай жұмс жасаймыз, қазр сәл демалатын уақыт болды.

Біздің ақпараттық серіктестеріміз