ЖІГІТТЕР БІЗ ТАЛАП ЕТКЕН ФУТБОЛДЫ ОЙНАЙ АЛАТЫНЫН КӨРСЕТТІ
24 Қыркүйек, 2019 ЖІГІТТЕР БІЗ ТАЛАП ЕТКЕН ФУТБОЛДЫ ОЙНАЙ АЛАТЫНЫН КӨРСЕТТІ 103
ЖІГІТТЕР БІЗ ТАЛАП ЕТКЕН ФУТБОЛДЫ ОЙНАЙ АЛАТЫНЫН КӨРСЕТТІ
«Жетісу-М» Бас бапкері Денис Мамонов «Тоболом-М» командасымен болған матч туралы пікір білдірді.

- Ең алдымен жанкүйерлерге алғыс білдіремін. Бүгінгі қолдау ерекше болды. Жігіттерге келер болсақ олар берілген тапсырманы жақсы орындап, сауатты өнер көрсетті. 1 кезеңде жақсы мүмкіндік болған еді, жүзеге аспады. Содан кейін пеналтиде гол салдық. Үзілісте аздаған өзгерістер жасап, тиісті тапсырмаларп мен бағдар бердім. Тек ойда жоқта авто гол кіргізіп алғанан кейін ғана ойын бағытын түбегейлі өзгерте алды. Қарсыластар қақпасына 4 гол кіргізе алды. Қарсыластар өте мықты команда. Оларға сәл күш жігер жетіспеді деп ойлаймын, жер шалғай, алыстан келді. Бізде жеңіске деген үлкен құлшыныс болды. Жігіттер екі жеңілістен кейін жеңуге тырысты. Бүгін жігіттер біз талап еткен тамаша футбол ойнай алатынын дәлелдеді.

Біздің ақпараттық серіктестеріміз