ТИМУР ОРАЗОВ «ЖІГІТТЕР ЫНТАЛАНЫП, ЖЕҢІСКЕ ЖЕТУГЕ ТЫРЫСТЫ, СӘТІ ТҮСПЕДІ»
28 Қыркүйек, 2019 ТИМУР ОРАЗОВ «ЖІГІТТЕР ЫНТАЛАНЫП, ЖЕҢІСКЕ ЖЕТУГЕ ТЫРЫСТЫ, СӘТІ ТҮСПЕДІ» 51
ТИМУР ОРАЗОВ «ЖІГІТТЕР ЫНТАЛАНЫП, ЖЕҢІСКЕ ЖЕТУГЕ ТЫРЫСТЫ, СӘТІ ТҮСПЕДІ»
И.о главного тренера «Тобыл» командасы бас бапкерінің міндетін атқарушы Тимур Оразов «Жетісу» командасымен болған матч туралы пікір білдірді

-Бүгінгі матчтың нәтижесіне ауа райы да әсер еткен болуы керек. Комбинациялы футбол ойнау ауыр болды. Қарсылас команда да қорғанысын нығайтып, барлық аймақты жауап тастады, әрине бұзу қиынға соқты. Стандартты жағдайда мүкіндік болған еді, екінші кезеңде қыспаққа ламыз деп едік, мүмкіндік болмады. Ұпай жоғалту бізге ұнамайды, бірақ жігіттерге де үлкен кіна арта алмаймын. Жігіттер барынша тырысты. Әрі қарай жылжи береміз. Бізде сәл үзіліс, ойыншылар құрама ойындарға кетеді. Содапн кейін келесі ойынға дайындаламыз.

Біздің ақпараттық серіктестеріміз