КАЙРАТ АЙМАНОВ: «ОЙЫННЫҢ ЖОСПАРЫН ОРЫНДАДЫҚ»
28 Қыркүйек, 2019 КАЙРАТ АЙМАНОВ: «ОЙЫННЫҢ ЖОСПАРЫН ОРЫНДАДЫҚ» 57
КАЙРАТ АЙМАНОВ: «ОЙЫННЫҢ ЖОСПАРЫН ОРЫНДАДЫҚ»
Ассистент главного тренера команды «Жетісу» командасының бас бапкер көмекшісі Кайрат Айманов «Тобыл» командасымен болған кездесу туралы пікір білдіріді.

- Біз бұл ойынға тыңғывлықты дайындықпен келдік. Себебі «Тоьыл» чемпионат турнир кестесінің бірінші орнында тұр. Команда өте мықты, тіпті өз алаңында өз жанкүйерлерінің қолдауымен ойнап отыр. Біз үшін қиын болды. Жігіттерге қарсылық танытып төтеп бергені үшін алғыс білдіремін. Қорғаныста сауатты ойнап, қарсыластарға еш мүмкіндік берген жоқ. Алайда шабуылда да мүмкіндік болмады. Екінші кезеңде жақсы мүмкіндік болған Мовутор қақпашыдан сытылып шыққанда. Басқа мүмкіндіктер болмады. Қарсылас команда жақсы команда. Бірінші орында бекер келе жатқан жоқ. Біз бүгін қарымта шабуылда екінші номерде ойнауға тырыстық. Ойын жоспарын сәтті орындадық деп ойлаймын.

Біздің ақпараттық серіктестеріміз