МАНТАС КУКЛИС: «МАУСЫМДЫ ЖАҚСЫ КӨҢІЛ КҮЙДЕ АЯҚТАҒАНЫМЫЗҒА ҚУАНЫШТЫМЫН»
11 Қараша, 2018 МАНТАС КУКЛИС: «МАУСЫМДЫ ЖАҚСЫ КӨҢІЛ КҮЙДЕ АЯҚТАҒАНЫМЫЗҒА ҚУАНЫШТЫМЫН» 293
МАНТАС КУКЛИС: «МАУСЫМДЫ ЖАҚСЫ КӨҢІЛ КҮЙДЕ АЯҚТАҒАНЫМЫЗҒА ҚУАНЫШТЫМЫН»
«Жетісу» командасының жартылай қорғаушысы Мантас Куклистің «Ақжайық» командасымен болған кездесу туралы пікірі

- Бүгінгі матчта қолайсыз ауа райында ойнау оңай емес. Команда алдына қойған тапсырманы орындап, турнир кестесінде 6 орын иеленіп, маусымды жақсы көңіл күйде аяқтағанымызға қуаныштымын. Матч туралы айтар болсақ, жеңіске жету үшін жігіттер барын салды. Бір тұтас команда ретінде өнер көрсетіп, бірге өткізген күндер үшін және ойынға бар ынтасымен кіріскені үшін жігіттерге алғыс білдіргім келіп отыр. Әрине ең алдымен бізді біріктірген, тәрбиелеген, кез келген белесті бағындыруға қауқары жететін команда қалыптастырғаны үшін бапкерлер ұжымына алғысым шексіз.

Біздің ақпараттық серіктестеріміз