ВИКТОР КУМЫКОВ: «ЕСЕПТЕ БАСЫМДЫҚ КӨРСЕТЕ ОТЫРЫП, ЖЕҢІЛІП ҚАЛУ ӨКІНІШТІ»
7 Шілде, 2018 ВИКТОР КУМЫКОВ: «ЕСЕПТЕ БАСЫМДЫҚ КӨРСЕТЕ ОТЫРЫП, ЖЕҢІЛІП ҚАЛУ ӨКІНІШТІ» 214
ВИКТОР КУМЫКОВ: «ЕСЕПТЕ БАСЫМДЫҚ КӨРСЕТЕ ОТЫРЫП, ЖЕҢІЛІП ҚАЛУ ӨКІНІШТІ»
«Атырау» командасының Бас бапкері Виктор Кумыков «Жетісу» командасымен болған кездесу туралы пікір білдірді.

-  2:0 есебімен ойынның жартысынан көп бөлігін жеңіп тұрып, жеңілген өкінішті әрине. Дегенмен бұл әділетті көрсеткіш деп санаймын. Себебі еңбегіміз сіңген уақытта жеңіз біздің қолда болды, еңбегіміз сіңбей қалған кезде жеңіс қолдан сусып шығып кетті. 2:0 есебін тізгендеген уақытта, жігіттер тапсырмаларды орындамай қойды, босаңси бастады. Бұл жерде шаршаңқылық та бар, күннің ыстықтығы да әсерін тигізбей қоймады, оның үстіне алаң иелері есеп айырмасын азайту мақсатында қамшылай отырып, барып салды, ал біз прогматикалық тұрғыда ойнадық, алайда нәтиже бермеді.

Біздің ақпараттық серіктестеріміз