ОЙРАТ САДУОВ: «ЕРТІС» ДЕГЕН АТТЫ ЖОҒАЛТЫП АЛМАУҒА ТЫРЫСАМЫЗ»
1 Шілде, 2018 ОЙРАТ САДУОВ: «ЕРТІС» ДЕГЕН АТТЫ ЖОҒАЛТЫП АЛМАУҒА ТЫРЫСАМЫЗ» 178
ОЙРАТ САДУОВ: «ЕРТІС» ДЕГЕН АТТЫ ЖОҒАЛТЫП АЛМАУҒА ТЫРЫСАМЫЗ»
«Ертіс» ФК Бас бапкері Ойрат Садуов «Жетісумен» өткен ойынға өз пікірін білдірді

- мен ойынның басында айтқан пікірім ақталғандай болды, егер біз осындай рухмен шықсақ..., өкінішке орай, ұтылып қалдық. Әрине бірнеше мүмкіндіктер болды. Әрине алдыңғы бапкерлік құрамға жаба салу қалыпты жағдай. Бірақ бұны Кузнецов Дмитрий Викторовичта көрді. Біздің команда бір шұңқырдан шыға алмай отыр, бұл жағдайды күткенбіз, өкінішке орай, бұл осы уақытқа тап болып отыр. Жинақтау жүйесі ешкімге үнамаған, тіпті көмекшілерге де ұнамаған, Нусты көндіруге тырысқан. Бірден айтамын бұл менің жеке пікірім, бұл алдында да және осы ойында да дәлелденіп отыр. Сондықтан, 3айды ешқандай күрессіз беріп қойдық. Ойынға келер болсақ, жігіттерде талпыныс болмады деп айта алмаймын, талпынды. Біз қарап отырмаймыз, командамен ақылдасып, қандайда бір шешімге келеміз. «Ертіс» футбол клубынынң атын жоғалтпауға тырысамыз.

Біздің ақпараттық серіктестеріміз