НИКОЛАЙ КОСТОВ: «ОЙЫННЫҢ САПАСЫ БІЗДІҢ КОМАНДАНЫҢ ҰТУЫНА ЖОЛ БЕРМЕДІ»
10 Қараша, 2019 НИКОЛАЙ КОСТОВ: «ОЙЫННЫҢ САПАСЫ БІЗДІҢ КОМАНДАНЫҢ ҰТУЫНА ЖОЛ БЕРМЕДІ» 66
НИКОЛАЙ КОСТОВ: «ОЙЫННЫҢ САПАСЫ БІЗДІҢ КОМАНДАНЫҢ ҰТУЫНА ЖОЛ БЕРМЕДІ»
Главный тренер «Шахтер» Бас төрешісі Николай Костов «Жетісу» командасымен болған матч туралы пікір білдірді

- Бүгінгі ойын біздің комнда үшін қиын болды. Біз бүгін «Жетісу» командасымен ойнай алатынымызды дәлелдегіміз келген, тіпті басым түсуге ұмтылып, өз командамыздың, клубымыздың абыройы үшін сайыстық. Бірақ күрес тым көп болды, допқа талас та көп болды, біздің қорғаушылар қарсыластардың шабуылына дер кезінде төтеп беру сәті ақсап жатты. Осы жерден біздің команданың сәтсіздігі басталды. Біздің команда ойыншыларының тырысқанына ризамын, бірақ ойын сапасы біздің ұтуымызға жол бермеді. Ал аосыластар тұрақты командалардың бірі, оларды құттықтаймын.

Біздің ақпараттық серіктестеріміз